آزمون های بین المللی

آزمون Languagecert

 

آزمون languagecert

 

 

LanguageCert exams are here!

آزمون languagecert  چیست؟

در مورد آزمون languagecert لازم است بگوییم که در کل از سال ۲۰۱۵ بخش های مهاجرتی انگلیس UKVI متوجه شد بسیاری از کشور ها در آزمون های مختلف زبان تقلب های بسیار زیادی انجام می دهند. این مسئله باعث شد تا سخت گیری های جدیدی از طرف این سازمان ایجاد شود و آزمون های مختلف با عنوان کلی آزمون languagecert   ایجاد شدند. آزمون های IELTS و آزمون جدید IELTS Life Skills با معیار های جدید امنیتی برگزار می شوند.

 

 

 

LanguageCert آزمون‌های زبان انگلیسی امن (SELT) را برای مهاجرت به بریتانیا تأیید کرده است که همه انواع ویزا (زنده، کار، تحصیل) را پوشش می‌دهد.

توجه داشته باشیدکه SELT یک آزمون نیست بلکه سیستمی است برای انواعی از آزمون ها که مورد قبول سازمان مهاجرتی انگلیس می باشد.

 

آزمون languagecert:  آزمون Selt برای چه کسانی است؟

در این بخش از آزمون languagecert قصد داریم بدانیم چه کسانی از آزمون selt استفاده می کنند. معمولا کسانی که برای ویزای دانشجویی TIER 4 انگلیس و  یا Family ویزا اقدام می کنند باید یکی از آزمون های مورد تایید SELT را بدهند.

آزمون های آیلتس ، PTE ، کمبریج ESOL و آزمون های Trinity College London از آزمون هایی است که مورد تایید SELT می باشد.

LanguageCert Academic SELT یک آزمون چند سطحی (B1-C2) است که برای کاربران انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی برای اهداف آکادمیک (مانند مطالعات بین المللی، ثبت نام، استخدام) طراحی شده است. این آزمون در مراکز امتحانی مشخص و ایمن انجام می‌شود تا تمام الزامات ویزای وزارت کشور انگلستان را برآورده کند و به داوطلبان امکان می‌دهد برای ویزا و دانشگاه انتخابی درخواست دهند.

 

———————————————————————————————————————————————————————

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون  و منابع  languagecert  روی لینکهای زیر کلیک بفرمایید:

 

دوره آموزش languagecert

———————————————————————————————————————————————————————

آزمون languagecert:  آزمون Academic Selt

ساختار و ویژگی های آزموناین آزمون شامل 4 بخش شنیداری، خواندن، نوشتن (جزء نوشتاری) و گفتاری (بخش گفتاری) است. می توانید هر دو جزء امتحان را در یک روز برنامه ریزی کنید یا آنها را به طور جداگانه در بازه زمانی 14 روز انجام دهید.گوش دادن، خواندن و نوشتن به صورت همزمان هستند و 2 ساعت و 20 دقیقه طول می کشد تا کامل شود. امتحان کتبی با لیسنینگ (تقریباً 40 دقیقه) شروع می شود و مستقیماً با تست خواندن (50 دقیقه) دنبال می شود. بعد از رفتن به آزمون رایتینگ (50 دقیقه)، دیگر به تست های لیسنینگ و ریدینگ بازگشتی وجود ندارد.تکمیل جزء گفتاری 14 دقیقه طول می کشد. این شامل 4 کار است که به صورت جداگانه یا با همکار زنده انجام می شود.نتایج در 5 روز کاری منتشر می شود.هدف: استخدام دانشگاه / کالج، درخواست ویزای دانشجوییسطوح: B1-C2 CEFR (امتحان چند سطحی)اجزاء: 2 (نوشتاری و گفتاری)مهارت های تست شده: 4 (گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن)مدت زمان هر جزء: نوشته شده – 2:20 دقیقه، گفتاری – 14 دقیقه

 

 

آزمون languagecert:  آزمون languageCert International ESOL

 

آزمون‌های زبان انگلیسی هستند که نتایج آن بر اساس چارچوب CEFR شورای اروپا (A1-C2) و مطابق با دقیق‌ترین استانداردهای کیفیت و قابل اعتماد بودن سطح‌بندی می‌شوند. داوطلبان از سراسر جهان سطح مهارتی را که می خواهند در آزمون شرکت کنند انتخاب می کنند و پس از قبولی گواهینامه هایی به آنها اعطا می شود.

 

امتحانات کتبی (گوش دادن + خواندن + نوشتن) و گفتاری را می توان به طور مستقل برای اطمینان از حداکثر راحتی انجام داد. آنها آزمون های جداگانه ای هستند، بنابراین داوطلبان می توانند تلاش های آماده سازی خود را بر روی یک ماژول قبل از شرکت در دیگری متمرکز کنند. به نامزدها اعطا می شود.

 

برای افرادی که برای اخذ ویزای انگلستان برای اقامت، کار یا تحصیل در انگلستان اقدام می کنند، لازم است مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون SELT (آزمون زبان انگلیسی امن) اثبات کنند. LanguageCert آزمون های SELT را ارائه می دهد که توسط اداره امور خارجه و مشترک المنافع بریتانیا تایید شده است، که می تواند در سراسر جهان برگزار شود و تمام شرایط ویزای انگلستان را پوشش می دهد. امتحانات در مراکز تست تایید شده در سراسر جهان برگزار می شود. شما می توانید برای آزمون خود به صورت آنلاین در وب سایت LanguageCert که به ثبت نام SELT اختصاص داده شده است، ثبت نام کنید، جایی که سطح آزمون مورد نیاز خود و مرکز آزمونی را که در آن امتحان خواهید کرد را انتخاب خواهید کرد نتایج LanguageCert SELT با سطوح CEFR (A1-C2) مطابقت دارد. داوطلبان با توجه به نوع ویزا که برای آن درخواست می کنند، در دو مهارت زبان (Speaking و Listening) یا چهار (Reading، Listening، Writing و Speaking) امتحان می دهند. آزمون های LanguageCert SELT عبارتند از:• LanguageCert SELT (گفتار و گوش دادن) – مجموعه ای از دو آزمون زبان موجود از A1 تا B1• LanguageCert SELT (گوش دادن، خواندن، نوشتن، صحبت کردن) – مجموعه ای از دو آزمون زبان موجود از B1، B2، C1، C2.

 

 

 

آزمون languagecert:  آزمون Lte

در این بخش از آزمون languagecert قصد داریم بدانیم آزمون lte  چیست؟

LanguageCert LTE A1-C2 (LanguageCert Test of English) یک آزمون زبان بین المللی است که منجر به صدور گواهی می­شود که یکی از سطوح CEFR را مشخص می کند: A1، A2، B1، B2، C1 یا C2.LanguageCert LTE به عنوان یک آزمون، توانایی داوطلب را در استفاده از زبان انگلیسی در محل کار یا سایر محیط های حرفه ای آزمایش می کند. این برای دارنده گواهی ایجاد شده است تا تصویر حرفه ای خود را افزایش دهد و جذابیت CV یا برنامه خود را افزایش دهد. علاوه بر این، فرم راحت و آنلاین امتحان اجازه می دهد تا کل فرآیند بدون خروج از خانه تکمیل شود.Invigilator، که در طول مراحل امتحان با او ارتباط برقرار می کنید، به عنوان راهنمای شما در طول فرآیند عمل می کند. Invigilators می توانند به زبان انگلیسی یا سایر زبان های انتخاب شده که در مرحله ثبت نام در دسترس هستند با شما ارتباط برقرار کنند.گواهی LTE LanguageCert رقابت پذیری بالاتر رزومه شما و دعوت های مکرر به مصاحبه های شغلی را تضمین می کند. داشتن مدرک LanguageCert LTE همچنین به شما امکان می دهد در تبادلات دانشجویی شرکت کنید یا به شما کمک می کند سطح زبان انگلیسی خود را در زمینه های مختلف تحصیلی ثابت کنید. همچنین به عنوان تاییدیه مهارت انگلیسی شما در محل کار فعلی شما عمل می کند.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *