دانلود کتاب

دانلود رایگان منابع تافل

Table of Contents

دانلود رایگان منابع تافل

 

دانلود رایگان منابع تافل با استفاده از لینکهای زیر به شما کمک می کند که دسترسی آسانی به منابع تافل داشته باشید.

بهترین منابع آزمون تافل ۲۰۲۴ چیست؟

در سال ۲۰۲۳ تغییراتی در سبک و نحوه سوالات آزمون TOEFL iBT که تقریبا بسیاری از منابع تافل را تغییر داد. برای اینکه بتوانید نمره مورد نظر خود را در این امتحان بدست بیاورید حتما باید به این کتاب ها توجه کنید. در این مطلب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین کتاب های تافل را مورد بررسی قرار می دهد. حتما این لیست را دانلود نمایید تا کتاب هایی که از دید کارشناسان توانسته اند بهترین تاثیر را داشته باشند را در اختیار بگیرید. در انتخاب این کتاب ها مهم ترین مسئله کسب نمره بالای ۱۰۰ در آزمون تافل بوده است. همه این منابع در کنار هم باید استفاده شوند و هیچ کدام به تنهایی نمی تواند برای شما کافی باشد.

دانلود کتاب 400_Must-have_Words_for_the_TOEFL

کتاب 400Must Have Words for the TOEFL برای تقویت دایره واژگان داوطلبان آزمون تافل iBT (تافل اینترنتی) به چاپ رسیده است. از کتاب حاضر هم می توان از آن به عنوان یک منبع خودخوان استفاده کرد و هم بخشی از محتوای کلاس های آمادگی تافل، و می تواند کمک شایانی به داوطلبان آزمون تافل در زمینه یادگیری واژگان موضوعی نماید.

این کتاب دارای 40 درس می باشد که در هر درس 10 لغت آموزش داده می شود و هر درس نیز به موضوع خاصی می پردازد (مانند انرژی، کامپیوتر، غذا، بیماری، اشتغال…). روش آموزش این کتاب به این شکل می باشد که ابتدا معنی هر کلمه گفته می شود، سپس هر کلمه در یک جمله به عنوان مثال بکار برده می شود و در انتها نیز نقش دستوری آن کلمه (اسم، فعل، قید…) مشخص می شود. در انتهای هر درس هم تمریناتی برای لغات آموزش داده شده ارائه می شود. پاسخ تمرینات هر فصل نیز در انتهای همان فصل موجود می باشد. فایل pdf کتاب 400Must Have Words for the TOEFL را می توانید به صورت رایگان از زبان امید دانلود نمایید.

 

دانلود کتاب Vocabulary for TOEFL iBT

کتاب Vocabulary for TOEFL iBT همانطور که از نام آن مشخص است برای زبان آموزانی است که می خواهند خود را برای آزمون تافل iBT (تافل اینترنتی) آماده کنند. این کتاب به رایج ترین واژگانی که در آزمون تافل استفاده شده اند می پردازد.

کتاب حاضر ابتدا در بخش اول اطلاعاتی کلی در خصوص آزمون تافل iBT ارائه می دهد؛ مثلا اینکه چه کسانی باید در این آزمون شرکت کنند، این آزمون از چند بخش تشکیل می شود، هر بخش چه مدت به طول می انجامد و غیره. این کتاب در پنج بخش بعدی به ترتیب به کلمات، پیشوندها و پسوندها، ریشه کلمات، کلمات گمراه کننده و اصطلاحات می پردازد. در کتاب Vocabulary for TOEFL iBT پس از بخش ششم دو تست وجود دارد که دانش واژگانی زبان آموزان را می سنجد. در انتهای کتاب هم دو لیست وجود دارد؛ یکی مربوط به بیش از 650 کلمه ای که در آزمون های تافل تکرار زیادی داشتند و دیگری هم مربوط به پیشوندها، پسوندها و ریشه کلمات است.

 

 

کتاب Vocabulary for TOEFL iBT

دانلود کتاب Barron’s TOEFL iBT

مجموعه Barron’s TOEFL iBT مجموعه ای بسیار مفید و معروف است که برای افرادی که می خواهند خود را برای آزمون تافل iBT (تافل اینترنتی) آماده می کنند به چاپ رسیده است. همانطور که از نام آن مشخص است کتاب حاضر از محصولات انتشارات بارونز است که تا به الان ویرایش پانزدهم آن منتشر شده است و در این پست ویرایش های چهاردهم و پانزدهم آن ارائه شده اند.

مجموعه Barron’s TOEFL iBT ابتدا به معرفی کامل آزمون تافل iBT می پردازد، مثلا اینکه هدف از برگزاری آزمون تافل چیست، آزمون تافل به چه شکل هایی برگزار می شود، بخش های مختلف آزمون تافل کدام ها هستند، سوالات هر بخش به چه صورتی می باشند… اما یکی از نقاط قوت این مجموعه این است که دارای 7 تست استاندارد تافل iBT است که می تواند محک بسیار خوبی برای متقاضیان این آزمون باشد. برای هر تست نیز مثال ها و یا توضیحاتی را نیز ارائه کرده است.

در این پست ویرایش های چهاردهم و پانزدهم TOEFL iBT جهت دانلود رایگان بر روی سایت قرار گرفته شده اند. هر ویرایش شامل فایل pdf کتاب، فایل های صوتی و فایل نرم افزار (CD-ROM) می باشد که همگی برای هر ویرایش ارائه شده اند.

 

مجموعه Barron’s TOEFL iBT ویرایش پانزدهم

 

کتاب barrons toefl ibt 15th edition

دانلود فایل pdf کتاب Barron’s TOEFL iBT (حجم: 145 مگابایت)

TOEFL_iBT_15th_Edition

 

دانلود فایل صوتی – بخش Listening (حجم: 150 مگابایت)

TOEFL_iBT_15th_Edition

 

 

دانلود فایل صوتی – بخش Writing (حجم: 185 مگابایت)

‘s TOEFL iBT CD 3 writing

 

دانلود فایل صوتی – بخش Speaking (حجم: 199 مگابایت)

‘s TOEFL iBT CD 1 Speaking

 

دانلود نرم افزار – CD-ROM (حجم: 204 مگابایت)

‘s TOEFL iBT CD-ROM SIMULATOR

 

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

تاب Building Skills for the TOEFL iBT برای کسب مهارت های مورنیاز جهت شرکت در آزمون تافل iBT (تافل اینترنتی) نگارش شده است. این کتاب بیشتر مناسب افرادی است که آشنایی اندکی و یا هیچ گونه آشنایی با آزمون تافل ندارند. در کتاب حاضر زبان آموزان بیش از هر چیز دیگری با نوع سوالات آزمون تافل در خصوص هر چهار مهارت اصلی (یعنی مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری) آشنا می شوند و تمریناتی نیز در خصوص انواع سوالات در کتاب ارائه شدند که زبان آموزان می توانند خود را با پاسخ دادن به آنها توانایی خود را ارتقا دهند. پاسخنامه سوالات و متن فایل های شنیداری نیز در انتهای کتاب موجود می باشند.

فایل pdf ویرایش دوم کتاب Building Skills for the TOEFL iBT را می توانید به همراه فایل های صوتی آن به صورت رایگان از سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

کتاب bulding skills toefl ibt

دانلود کتاب Building Skills for the TOEFL iBT (حجم: 74 مگابایت)

Building Skills for the TOEFL iBT 2nd Edition [www.languagecentre.ir]

 

دانلود فایل های صوتی مهارت Listening (حجم: 188 مگابایت)

Building Skills for the TOEFL iBT Audio Listening

 

دانلود فایل های صوتی مهارت Speaking (حجم: 82 مگابایت)

Building Skills for the TOEFL iBT Audio Listening

 

دانلود فایل های صوتی مهارت Reading (حجم: 138 مگابایت)

Building Skills for the TOEFL iBT Audio Speaking

 

دانلود فایل های صوتی مهارت Writing (حجم: 17 مگابایت)

Building Skills for the TOEFL iBT Audio Writing

 

 

دانلود کتاب Barron’s How to prepare for TOEFL

کتاب Barron’s How to Prepare for the TOEFL توسط انتشارات بارونز برای داوطلبان آزمون تافل iBT (تافل اینترنتی) به چاپ رسیده است. کتاب حاضر در اصل به عنوان یک منبع خودخوان نگارش شده است ولی به گفته مولف کتاب مدرسانی هم بوده اند که به نحو موفقیت آمیزی از این کتاب در کلاس های خود استفاده کرده اند.

کتاب Barrons How to Prepare for the TOEFL دارای 12 فصل می باشد و به هر چهار مهارت شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری می پردازد. این کتاب در ابتدا به اطلاعاتی کلی در خصوص آزمون تافل اینترنتی می پردازد؛ مثلا اینکه هدف از برگزاری آزمون تافل چیست؟، آزمون های تافل اینترنتی و تافل کاغذی چیست؟…

مجموعه حاضر در فصول مختلف سعی می کند توانایی های زبان آموزان در خصوص چهار مهارت اصلی را برای پاسخ دادن به سوالات بالا ببرد. مثلا زبان آموزان با بخش های مختلف آزمون با جزئیات کامل آشنا می شوند، مشکلات رایجی که زبان آموزان ممکن است با آنها روبرو شوند را عنوان و نحوه برخورد با آنها نیز توضیح داده می شود، استراتژی هایی را برای بهبود عملکرد مخاطبان خود ارائه می دهد و در یکی از موثرترین بخش ها این مجموعه 8 تست آزمایشی تافل ارائه می دهد که می توانند کمک شایانی به بالا بردن سطح آمادگی زبان آموزان نمایند. از این تست ها می توانید در نرم افزار کتاب استفاده نمایید. پاسخ های این تست ها نیز در فصل نهم کتاب موجود می باشند.

فایل pdf کتاب Barron’s How to Prepare for the TOEFL را می توانید به همراه فایل های صوتی و نرم افزار آن به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

کتاب Barron's How to Prepare for TOEFL

دانلود کتاب Barron’s How to Prepare for TOEFL (حجم: 54 مگابایت)

‘s How to Prepare for the TOEFL iBT (11th ED)

 

دانلود فایل های صوتی کتاب (حجم: 224 مگابایت)

How_To_Prepare_TOEFL_11th_Audio

 

دانلود نرم افزار کتاب – CD-ROM (حجم: 299 مگابایت)

How_To_Prepare_TOEFL_11th_CDROM

 

 

دانلود کتاب Check Your Vocabulary for TOEFL (حجم: 13 مگابایت)

 

کتاب Check Your English Vocabulary for TOEFL همانطور که از نامش پیداست برای آن دسته از زبان آموزانی نگارش شده است که می خواهند دایره واژگان خود را برای آزمون تافل تقویت کنند. کتاب حاضر دارای دو بخش می باشد. بخش اول به واژگان عمومی تر (کلمات، مترادف ها، اصطلاحات و افعال ترکیبی) می پردازد در حالی که بخش دوم به موضوعات تخصصی تر (موضوعاتی همانند بچه ها و خانواده، آموزش، غذا و رژیم غذایی، رسانه و غیره) می پردازد. در پایان هر درس برای بالا بردن تسلط زبان آموزان بر واژگان آموزش داده شده تمریناتی نیز ارائه شده اند و پاسخ آنها نیز در انتهای کتاب موجود می باشد.

فایل pdf مربوط به ویرایش سوم این کتاب Check Your Vocabulary for TOEFL توسط زبان امید برای دانلود رایگان ارائه شده است.

 

Check-Your-English-Vocabulary-for-TOEFL gecentre.ir]

کتاب check your vocabulary for toefl

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *