دوره‌های آموزشی

دوره آموزش آیلتس

دوره آموزش آیلتس  

IELTS

 

مشاوره رایگان از طریق شماره های 02188663497 (موسسه) و 09014499398 (دکتر حسینی)

 

ثبت نام آزمون آیلتس IELTS سال ۱۴۰۲ | سایت و شرایط ثبت نام

برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ آزمون آیلتس لطفا روی لینکهای زیر کلیک کنید:

آزمون آیلتس

دانلود رایگان منابع آیلتس

لیسنینگ آیلتس

ریدینگ آیلتس

 

شما در ادامه با صفر تا صد دوره آموزش آیلتس و هزینه­ های آن در موسسه ترجمان زبان با مدیریت دکتر زهرا ترکاشوند آشنا خواهید شد.

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی موسسه ترجمان زبان با ما در ارتباط باشید.

 

در همین اول بحث بیایید دوره آموزش آیلتس را در دو سطح پری آیلتس (PreIELTS) و آیلتس (IELTS) طبقه­بندی کنیم.

 

دوره آموزش پری آیلتس

IELTS Coaching

این دوره از سه سطح تشکیل شده که برای هر سطح 10 جلسه و کلاً 30 جلسه نیاز است:

سطح اول: از دوره پایه تا دوره مقدماتی/پیش  (Basic-Pre)     10 جلسه
سطح دوم: از  دوره مقدماتی تا دوره متوسطه (Pre-Inter)     10 جلسه
سطح سوم: از دوره متوسطه تا ذوره بالاتر (inter-Upper)     10 جلسه

دوره آموزش آیلتس

در این دوره تکنیکهای لازم برای چهار مهارت رایتینگ، لیسنینگ آیلتس، ریدینگ آیلتس، و اسپیکینگ آموزش داده می­شود.

 

تعداد جلسات مورد نیاز این دوره بستگی به این دارد که شما چه نمره­ ای مدنظرتان است.

به عنوان مثال برای نمره 6، 20 جلسه مورد نیاز است و برای هر نیم نمرۀ بیشتر، پنج جلسه به تعداد جلسات اضافه می­شود.

آموزش آیلتس - بهترین کلاس آیلتس IELTS تضمینی+ آموزش رایگان

مدت زمان لازم برای دوره آموزش آیلتس

آموزش دوره آیلتس در موسسه ترجمان زبان به سه شیوه برگزار می­شود:

غیرفشرده

فشرده

فوق فشرده

مدت زمان دوره غیرفشرده 9 ماه، دوره فشرده 6 ماه، دوره فوق فشرده 3 ماه است.

 

کلاسهای خصوصی، نیمه گروهی، و گروهی دوره آموزش آیلتس IELTS

کلاسهای موسسه ترجمان زبان ببرای دوره آموزش آیلتس به صورت خصوصی، یا نیمه گروهی، و یا گروهی تشکیل می­شود.

 

Top of Form

تدریس خصوصی آیلتس (حضوری و آنلاین)

تدریس آیلتس در موسسه ترجمان زبان به دوشیوۀ حضوری و آنلاین برگزار می­شود.

کلاس‌های تدریس خصوصی آیلتس به هر زبا‌ن‌آموز کمک می‌کند تا چهار مهارت اصلی زبان یعنی  speaking، writing، ریدینگ آیلتس  و  لیسنینگ آیلتس خود را به شکلی تقویت کند که وقتی با سوالات سطح بالای آزمون در هر یک از بخش‌های مربوط به این مهارت‌ها برخورد می‌کند، بتواند به راحتی پاسخگوی آن‌‌ها باشد.

البته قرار نیست در این دوره فقط روی این مهارت‌ها تأکید شود، زیرا مهارت‌های زبانی پایۀ کار هستند و شما هنوز تا رسیدن به انتهای یادگیری کار زیادی در پیش دارید. در موسسه ترجمان زبان قرار است استراتژی‌هایی در اختیار شما قرار داده شود که تمام نکات مبهم آزمون و مسیرهای میانبری که برای پاسخ‌دهی به آن‌ها احتیاج دارید، به شما آموزش داده شود.

اینکه چگونه تست بزنید، با هر سوال چه برخوردی داشته باشید و حتی اینکه برای هر بخش چه شگردی را به کار ببرید تا در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

هر دانشجو بر اساس نیاز خود با ماژول‌های مختلفی به منظور آمادگی برای آیلتس آکادمیک یا جنرال آشنا خواهد شد تا بتواند به هدف نمره‌ای که در ذهن دارد، برسد.

مزیت تدریس خصوصی آیلتس این است که استاد شما می‌تواند پیشرفت شما را در طول مسیر اندازه‌گیری کند و در صورت نیاز استراتژی‌های لازم را کمی تغییر دهد.

اما چنین خاصیتی در کلاس‌های گروهی یا اصلا وجود ندارد و یا کمتر فرصت می‌شود که تک تک زبان‌آموزان را از لحاظ تاثیر آموزش‌ بر آن‌ها بررسی کرد.

اگر در این زمینه با سوالی مواجه هستید، می‌توانید با این موسسه تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید. برای تماس از طریق شماره های 02188663497 و 09014499398 (دکتر حسینی) اقدام فرمایید. حتما بفرمایید که از طریق سایت با موسسه آشنا شده اید تا از آفرهای احتمالی بی نصیب نمانید.

از آموزش و شرکت در کلاس آیلتس چه می‌خواهید؟ در دوره خصوصی آیلتس در این موسسه، برنامه آموزشی طوری چیده می‌شود که دقیقا متناسب با نیاز شما باشد.

یک برنامه مختص خود خودتان. آنچه تا به حال از گوشه و کنار شنیده‌اید را فراموش کنید. شما تنها به طرحی نیاز دارید که بتواند در همان سری اول نتیجه‌بخش باشد و بس..!!

 

به هر حال شما یا به مطالعه پیشرفته نیاز دارید، یا مطالعه متوسط یا حتی ممکن است کارتان با یک مطالعه کلی راه بیفتد. در هر دسته‌ای که قرار داشته باشید، پس از آزمون تعیین سطح و بررسی‌های انجام شده، طرح و برنامه‌ریزی متناسب با نیازتان انجام خواهد شد.

پس تنها چیزی که هنگام تدریس خصوصی آیلتس توسط موسسه ترجمان زبان باید نگران آن باشید، تلاشی است که در این مسیر انجام می‌دهید، زیرا در این مجموعه، تدریس آیلتس خصوصی تضمینی خواهد بود.

 

در اینجا برنامه شما طبق اهداف شما، سطحی که دارید، زمانی که تا آزمون فرصت دارید، تعداد جلسات مورد نیاز شما و بسیاری دیگر از فاکتورهایی تنظیم می‌شود که از شما یک زبان‌آموز مسلط در جلسه اصلی امتحان آیلتس می‌سازد.

تا امتحان وقت زیادی دارید یا نه! چند هفته فرصت دارید؟ در کدام بخش‌های زبان مشکل دارید؟ شاید هم می‌خواهید که تنها روی آنچه بلد هستید یک تکرار و تمرین قوی داشته باشید که خیالتان از نمره قبولی راحت باشد.

دانلود رایگان کتابهای آیلتس

 

دانلود رایگان کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS - آیلتس مترز

کلاسهای خصوصیِ حضوری آیلتس

کلاسهای حضوری در داخل موسسه (تهران، توانیر نزدیک پارک ساعی) برگزار می‌شود و بر روی آموزش تکنیک‌ها و مهارتهای کلیدی تاکید دارد.

حداقل تعداد جلسات برای شرکت در کلاس خصوصی آیلتس، 10 جلسه است. در پایان این جلسه اگر نیاز به جلسه بیشتر داشتید می‌توانید جلسات را تمدید کنید.

اگر سطح زبان انگلیسی خوبی دارید بهتر است در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کنید تا تمام تکنیک‌های مورد نیاز آزمون را بیاموزید.

 

کلاسهای خصوصیِ آنلاین آیلتس

کلاس خصوصی آنلاین آیلتس نیز در این آموزشگاه، بر روی پلتفرم گوگل میت یا اسکایپ در روز و ساعت مشخص شده توسط زبان‌آموز برگزار می‌گردد.

تدریس خصوصی آیلتس آنلاین از نظر کیفی هیچ تفاوتی با آموزش خصوصی آیلتس در تهران ندارد و تمامی موارد لازم برای آموزش توسط مدرس بررسی و آموزش داده می‌شود.

روز و زمان کلاس آیلتس خصوصی آنلاین همچون دوره خصوصی آیلتس توسط زبان‌آموز تعیین می‌گردد تا متناسب با شرایط خود، همه چیز تحت کنترل او باشد.

 

هزینه کلاس خصوصی آیلتس

هزینه کلاس آیلتس خصوصی بسته به سطح زبان شما و تعداد جلساتی رزروی‌ می‌تواند متفاوت باشد.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه کلاس خصوصی آیلتس زمینه با سوالی مواجه هستید، می‌توانید با این موسسه تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید. برای تماس از طریق شماره های 02188663497 و 09014499398 (دکتر حسینی) تماس بگیرید.

 

ثبت نام کلاس خصوصی آیلتس

برای ثبت‌نام کلاس خصوصی آیلتس در این موسسه هم کافیست قبل از هر چیز یک مشاوره رایگان دریافت کنید تا تصمیم بهتری در این زمینه بگیرید.

برای مشاوره رایگان و ثبت نام تدریس خصوصی ielts با زمینه با سوالی مواجه هستید، می‌توانید با این موسسه تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید. برای تماس از طریق شماره های 02188663497 و 09014499398 (دکتر حسینی)  اقدام بفرمایید.

 

کلاسهای نیمه گروهی آیلتس

این کلاسها از حداقل 2 و حداکثر 3 نفر تشکیل می­شود و مانند همه کلاسهای این موسسه می­تواند آنلاین، حضوری، و یا ترکیبی از آنلاین و حضوری باشد. کیفیت کلاسهای آنلاین و حضوری ما یکسان است و صرفاً به تایم زبان آموز، و دوری و نردیکی وی از موسسه بستگی دارد.

 

هزینه این کلاسها کمتر از کلاسهای حضوری است.

 

کلاسهای گروهی آیلتس

این کلاسها از حداقل 4 و حداکثر 5 نفر تشکیل می­شود و مانند همه کلاسهای این موسسه می­تواند آنلاین، حضوری، و یا ترکیبی از آنلاین و حضوری باشد. کیفیت کلاسهای آنلاین و حضوری ما یکسان است و صرفاً به تایم زبان آموز، و دوری و نردیکی وی از موسسه بستگی دارد.

 

هزینه این کلاسها کمتر از کلاسهای حضوری و نیمه گروهی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *