دسته‌بندی نشده

دوره آموزش languagecert

Table of Contents

دوره آموزش languagecert 

 

LanguageCert exams are here!

 

 

 

شما در ادامه با صفر تا صد دوره آموزش languagecert و هزینه­ های آن در موسسه ترجمان زبان با مدیریت دکتر زهرا ترکاشوند آشنا خواهید شد.

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی موسسه ترجمان زبان با ما در ارتباط باشید.

 

در همین اول بحث بیایید دوره آموزش languagecertرا در دو سطح پری آیلتس (PreIELTS) و آیلتس (IELTS) طبقه­بندی کنیم.

 

دوره آموزش پری لنگویح سرت

 

Languagecert B2 Level Exam - Single Component (Spoken/ Written) Booking – ICD Pakistan

 

این دوره از سه سطح تشکیل شده که برای هر سطح 10 جلسه و کلاً 30 جلسه نیاز است:

سطح اول: از دوره پایه تا دوره مقدماتی/پیش  (Basic-Pre)     10 جلسه
سطح دوم: از  دوره مقدماتی تا دوره متوسطه (Pre-Inter)     10 جلسه
سطح سوم: از دوره متوسطه تا ذوره بالاتر (inter-Upper)     10 جلسه

 

———————————————————————————————————————————————————————

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون  و منابع  languagecert  روی لینکهای زیر کلیک بفرمایید:

 

آزمون  languagecert

———————————————————————————————————————————————————————

 

دوره آموزش languagecert

در این دوره تکنیکهای لازم برای چهار مهارت رایتینگ، لیسنینگ ، ریدینگ، و اسپیکینگ آموزش داده می­ شود.

 

تعداد جلسات مورد نیاز این دوره بستگی به این دارد که شما چه نمره­ ای مدنظرتان است.

به عنوان مثال برای نمره 6، 20 جلسه مورد نیاز است و برای هر نیم نمرۀ بیشتر، پنج جلسه به تعداد جلسات اضافه می­شود.

مدت زمان لازم برای دوره آموزش languagecert

آموزش دوره آیلتس در موسسه ترجمان زبان به سه شیوه برگزار می­شود:

غیرفشرده

فشرده

فوق فشرده

مدت زمان دوره غیرفشرده 9 ماه، دوره فشرده 6 ماه، دوره فوق فشرده 3 ماه است.

 

کلاسهای خصوصی، نیمه گروهی، و گروهی دوره آموزش languagecert

کلاسهای موسسه ترجمان زبان ببرای دوره آموزش آیلتس به صورت خصوصی، یا نیمه گروهی، و یا گروهی تشکیل می­شود.

 

 

تدریس خصوصی languagercert (حضوری و آنلاین)

تدریس آیلتس در موسسه ترجمان زبان به دوشیوۀ حضوری و آنلاین برگزار می­شود.

کلاس‌های تدریس خصوصی آیلتس به هر زبا‌ن‌آموز کمک می‌کند تا چهار مهارت اصلی زبان یعنی  speaking، writing، ریدینگ   و  لیسنینگ  خود را به شکلی تقویت کند که وقتی با سوالات سطح بالای آزمون در هر یک از بخش‌های مربوط به این مهارت‌ها برخورد می‌کند، بتواند به راحتی پاسخگوی آن‌‌ها باشد.

البته قرار نیست در این دوره فقط روی این مهارت‌ها تأکید شود، زیرا مهارت‌های زبانی پایۀ کار هستند و شما هنوز تا رسیدن به انتهای یادگیری کار زیادی در پیش دارید. در موسسه ترجمان زبان قرار است استراتژی‌هایی در اختیار شما قرار داده شود که تمام نکات مبهم آزمون و مسیرهای میانبری که برای پاسخ‌دهی به آن‌ها احتیاج دارید، به شما آموزش داده شود.

اینکه چگونه تست بزنید، با هر سوال چه برخوردی داشته باشید و حتی اینکه برای هر بخش چه شگردی را به کار ببرید تا در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

هر دانشجو بر اساس نیاز خود با ماژول‌های مختلفی به منظور آمادگی برای آیلتس آکادمیک یا جنرال آشنا خواهد شد تا بتواند به هدف نمره‌ای که در ذهن دارد، برسد.

مزیت تدریس خصوصی آیلتس این است که استاد شما می‌تواند پیشرفت شما را در طول مسیر اندازه‌گیری کند و در صورت نیاز استراتژی‌های لازم را کمی تغییر دهد.

اما چنین خاصیتی در کلاس‌های گروهی یا اصلا وجود ندارد و یا کمتر فرصت می‌شود که تک تک زبان‌آموزان را از لحاظ تاثیر آموزش‌ بر آن‌ها بررسی کرد.

اگر در این زمینه با سوالی مواجه هستید، می‌توانید با این موسسه تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید. برای تماس از طریق شماره های 02188663497 و 09014499398 (دکتر حسینی) اقدام فرمایید. حتما بفرمایید که از طریق سایت با موسسه آشنا شده اید تا از آفرهای احتمالی بی نصیب نمانید.

از آموزش و شرکت در کلاس آیلتس چه می‌خواهید؟ در دوره خصوصی آیلتس در این موسسه، برنامه آموزشی طوری چیده می‌شود که دقیقا متناسب با نیاز شما باشد.

یک برنامه مختص خود خودتان. آنچه تا به حال از گوشه و کنار شنیده‌اید را فراموش کنید. شما تنها به طرحی نیاز دارید که بتواند در همان سری اول نتیجه‌بخش باشد و بس..!!

 

به هر حال شما یا به مطالعه پیشرفته نیاز دارید، یا مطالعه متوسط یا حتی ممکن است کارتان با یک مطالعه کلی راه بیفتد. در هر دسته‌ای که قرار داشته باشید، پس از آزمون تعیین سطح و بررسی‌های انجام شده، طرح و برنامه‌ریزی متناسب با نیازتان انجام خواهد شد.

پس تنها چیزی که هنگام تدریس خصوصی آیلتس توسط موسسه ترجمان زبان باید نگران آن باشید، تلاشی است که در این مسیر انجام می‌دهید، زیرا در این مجموعه، تدریس آیلتس خصوصی تضمینی خواهد بود.

 

در اینجا برنامه شما طبق اهداف شما، سطحی که دارید، زمانی که تا آزمون فرصت دارید، تعداد جلسات مورد نیاز شما و بسیاری دیگر از فاکتورهایی تنظیم می‌شود که از شما یک زبان‌آموز مسلط در جلسه اصلی امتحان آیلتس می‌سازد.

تا امتحان وقت زیادی دارید یا نه! چند هفته فرصت دارید؟ در کدام بخش‌های زبان مشکل دارید؟ شاید هم می‌خواهید که تنها روی آنچه بلد هستید یک تکرار و تمرین قوی داشته باشید که خیالتان از نمره قبولی راحت باشد.

دانلود رایگان  منابع languagecert

 

راهنمای آمادگی آزمون LanguageCert C1

کلاسهای خصوصیِ حضوری languagecert

کلاسهای حضوری در داخل موسسه (تهران، توانیر نزدیک پارک ساعی) برگزار می‌شود و بر روی آموزش تکنیک‌ها و مهارتهای کلیدی تاکید دارد.

حداقل تعداد جلسات برای شرکت در کلاس خصوصی لنگویج سرت، 10 جلسه است. در پایان این جلسه اگر نیاز به جلسه بیشتر داشتید می‌توانید جلسات را تمدید کنید.

اگر سطح زبان انگلیسی خوبی دارید بهتر است در کلاس خصوصی لنگویج سرت شرکت کنید تا تمام تکنیک‌های مورد نیاز آزمون را بیاموزید.

 

کلاسهای خصوصیِ آنلاین languagecert

کلاس خصوصی آنلاین لنگویج سرت نیز در این آموزشگاه، بر روی پلتفرم گوگل میت یا اسکایپ در روز و ساعت مشخص شده توسط زبان‌آموز برگزار می‌گردد.

تدریس خصوصی لنگویج سرت آنلاین از نظر کیفی هیچ تفاوتی با آموزش خصوصی آیلتس در تهران ندارد و تمامی موارد لازم برای آموزش توسط مدرس بررسی و آموزش داده می‌شود.

روز و زمان کلاس لنگویج سرت خصوصی آنلاین همچون دوره خصوصی آیلتس توسط زبان‌آموز تعیین می‌گردد تا متناسب با شرایط خود، همه چیز تحت کنترل او باشد.

 

هزینه کلاس خصوصی languagecert

هزینه کلاس لنگویج سرت خصوصی بسته به سطح زبان شما و تعداد جلساتی رزروی‌ می‌تواند متفاوت باشد.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه کلاس خصوصی لنگویج سرت زمینه با سوالی مواجه هستید، می‌توانید با این موسسه تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید. برای تماس از طریق شماره  02188663497 تماس بگیرید.

 

ثبت نام کلاس خصوصی languagecert

برای ثبت‌نام کلاس خصوصی لنگویج سرت در این موسسه هم کافیست قبل از هر چیز یک مشاوره رایگان دریافت کنید تا تصمیم بهتری در این زمینه بگیرید.

برای مشاوره رایگان و ثبت نام تدریس خصوصی لنگویج سرت با زمینه با سوالی مواجه هستید، می‌توانید با این موسسه تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید. برای تماس از طریق شماره  02188663497   اقدام بفرمایید.

 

کلاسهای نیمه گروهی languagecert

این کلاسها از حداقل 2 و حداکثر 3 نفر تشکیل می­شود و مانند همه کلاسهای این موسسه می­تواند آنلاین، حضوری، و یا ترکیبی از آنلاین و حضوری باشد. کیفیت کلاسهای آنلاین و حضوری ما یکسان است و صرفاً به تایم زبان آموز، و دوری و نردیکی وی از موسسه بستگی دارد.

 

هزینه این کلاسها کمتر از کلاسهای حضوری است.

 

کلاسهای گروهی languagecert

این کلاسها از حداقل 4 و حداکثر 5 نفر تشکیل می­شود و مانند همه کلاسهای این موسسه می­تواند آنلاین، حضوری، و یا ترکیبی از آنلاین و حضوری باشد. کیفیت کلاسهای آنلاین و حضوری ما یکسان است و صرفاً به تایم زبان آموز، و دوری و نردیکی وی از موسسه بستگی دارد.

 

هزینه این کلاسها کمتر از کلاسهای حضوری و نیمه گروهی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *